Toto jsou doporučené doby spánku podle věku

37870
Sdílejte

Dlouhodobě zvýšené hladiny kortizolu mohou mít negativní vliv na váš organismus, včetně vzniku problémů s usínáním a s udržením spánku během noci.

2. Technologie
Pro vytvoření kvalitního spánku tělo vyplavuje hormon melatonin. Mozek dokáže tento hormon produkovat pouze tehdy, když je v místnosti tma.

Dnešní doba je typická nadměrným využíváním umělého světla a v poslední době stále častěji i používání technologii jako jsou televize, počítače nebo smartphony.

Světlo, které tato zařízení produkují, blokuje produkci melatoninu v mozku a tělo pak nedokáže upadnout do stavu spánku. Výsledkem toho pak bývá nespavost.

Kam dál?

Tento kořen je skutečný dar přírody! Snižuje hladinu cukru, cholesterolu, tlak v krvi, bolesti kloubů a ledvinové kameny mizí, jako by ani nikdy nebyly…

Po létech výzkumu vědci našli bakterii, která může za rakovinu tlustého střeva. Co bychom měli jíst a čemu se vyvarovat ?

Vědci zabývající se výzkumem rakoviny slaví úspěch. Dokáží jí odhalit o několik let dříve

Mnoho závažných onemocnění se může projevit na našich rukou, prstech a nehtech. Zjistěte, které příznaky odhalí rakovinu či srdeční choroby

Stovky lidí postihla neznámá choroba mozku. Vědci tvrdí, že to vláda tutlá

Další články